prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 10.12.2012 17:53
Tregi Marketing Group Tregi Marketing Group ist offline
 
regjistruar: 10.12.2012
postime: 1
Standart Tirane, ofroj vend pune Operator

Ofrojme vende pune si operator/e ne gjuhen Italiane,Angleze,Franceze,Gjermane ofrojme kushte te mira per punonjesit,infrastrukture moderne,dhe pagese te mire

Tel. : +355 44 50 40 99

Cel. : +355 69 63 07 189Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"