prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 20.11.2012 13:58
Blerina B Blerina B ist offline
 
regjistruar: 20.11.2012
postime: 1
Standart Tirane, ofroj vend pune part time Babysitter

Jam ne kerkim te nje Babysitter me orar jo te plote per te mbajtur nje femije 3 vjec ne shtepine e saj disa ore gjate mbasidites dhe ndonjehere per te fjetur.
Personi duhet te kete eksperience ne mbajtien e femijeve pasi femija eshte i lidhur me familjaret dhe e ka pak te veshtire pershtatjen ne ambjente te reja si dhe e interesuara te jete me banim ne Ali Dem ose Tirane e Re.
Te interesuarat te kontaktojne ne nr e celularit:0696779244. Faleminderit.

Cel. : 0696779244Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"