prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 04.06.2012 23:29
shkolla private shkolla private ist offline
 
regjistruar: 04.06.2012
postime: 1
Standart Tirane, ofroj vend pune Mėsues

Tė nderuar!
Shkolla jopublike 12-vjeēare "Qėllimi i Jetės" (Tiranė) kėrkon mėsues (meshkuj) me pėrvojė me kohė tė plotė nė lėndėt: gjuhė shqipe dhe bio-kimi pėr shkollėn e mesme, gjimnazin e pėrgjithshėm.
Kėrkojmė edhe mėsuese (femra) me pėrvojė pėr ciklin e ulėt.
Mund tė na telefononi nė numrin 0672819814 ose tė na shkruani nė emailin: shkqellimijetes@yahoo.com
Ju faleminderit!

Cel. : 0672819814Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"