prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 06.05.2012 18:41
Ina Tahiri Ina Tahiri ist offline
 
regjistruar: 26.04.2012
postime: 2
Standart Gjermani, ofroj vend pune Infermiere, shofer kamioni, mekanik automjetesh te renda

Doni te punoni dhe jetoni ne Gjermani?

A jeni nje infermiere nė kėrkim tė njė pune nė Gjermani?

Apo nje shofer kamioni me eksperience ne rruget nderkombetare?

Apo nje mekanik automjetesh te renda, me eksperience ne riparimin e mjeteve te renda tip DAF apo IVECO?


Atėherė ju po lexoni njoftimin e duhur!

Ne ofrojmė:

- Shpėrblim shumė tė mirė
- Punėsimi afatgjatė
- Ndihmė nė gjetjen e strehimit
- Asistence ne te gjitha marrdhėniet me autoritete vendase

Profili juaj:

- Diplomė tė njohur si njė infermiere/apo teknik/mekanik automjetesh
- Eksperience pune tė mėparėshme
- Njohja e gjuhės gjermane
- Patentė shoferi

Nėse jeni tė interesuar, ju lutem dėrgoni dokumentet tuaja tė aplikimit nė gjuhėn gjermane nė adresėn e mėposhtme:

inatahiri25@yahoo.com


Nė pritje pėr tė marrė aplikimin tuaj, ne do t’ju asistojmė me vullnetin mė tė mirė qė ju tė filloni njė mėnyrė tė re jetese!Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"