prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 08.08.2014 12:05
HOME TREND HOME TREND ist offline
 
regjistruar: 13.04.2012
postime: 1
Standart SHITESE perde textile

Home Trend, e specializuar ne tregetimin e LETRAVE MURALE e tekstileve PERDE kerkon SHITESE me exsperience ne kete fushe(full time)

Pergjegjesite dhe detyrat

• Planifikon, zhvillon dhe zbaton aktivitetet e shitjes
• Vendos kontakte me kliente te rinj dhe miremban kontaktet me klientet ekzistues.
• Identifikon, vlereson dhe plotėson nevojat e klientėve .
• Negocion marrėveshjet dhe ndėrton marrėdhėnie afatgjata me klientėt
• Ndėrton baza datash pėr klientet
• Qėndron e informuar nė zhvillimin e tregut dhe identifikimin e iniciativave tė reja

Kriteret minimale

Edukimi: Minimumi diploma e shkolles se mesme

Eksperienca: 1 + vite eksperience pune ne shitje , preferohet ne industrine e tekstileve por nuk eshte nje kusht i domosdoshem.Eksperienca ne interier arkitekture eshte avantazh

Aftesite: Aftesi te shkelqyera te komunikimit duke perfshire edhe aftesi nderpersonale, aftesi te mira prezantimi se bashku me aftesi te forta per te krijuar mardhenie.
Njohuri te mira te gjuhes angleze
Mund te dergoni CV ne info@hometrend.al

WWW.HOMETREND.ALOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"