» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Kurse profesionale & Arsim
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Kurse profesionale & Arsim
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 17.02.2013 09:17
hair style hair style ist offline
 
regjistruar: 01.01.2012
postime: 5
Standart Tirane,Kurse Profesionale ne:Parukeri-Estetike-Nails Art /Thonj/

Sallon Bukurie HAIR STYLE B@B ju ofron Kurse Profesionale 1-2-3-5-6 mujore ne:

PARUKERI 3 -6, ESTETIKE 3 -6, NAILS ART /THONJ/1-2

SI DHE KURSE INTENSIVE PER THONJ ME XHEL 1 JAVOR DHE 2 JAVOR.


OFERTA MUJORE ESHTE: 20% ULJE NE VLEFTEN TOTALE TE PAGEES SE GJITHE KURSIT.


Kurset kane filluar dhe Rregjistrimet vazhdojne.

SALLONI GJITHASHTU OFRON EDHE TE GJITHA SHERBIMET NE PARUKERI-ESTETIKE-THONJ -FOTOGRAFIME E FILMIME.

Per sqarime te metejshme paraqituni prane sallonit.


KONTAKTONI: Cel.0692710586

FALEMINDERIT! JU MIREPRESIM!Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"