» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Turizėm & Hotele & Objekte me qera
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 16.10.2015 13:04
dimarko dimarko ist offline
 
regjistruar: 31.03.2012
postime: 1
Standart Jepen me qera ne Dhermi (Vlore)

Japen me qera ne Dhermi (emertimi popullor i lagjes eshte Kallam)
Garsoniera te vitit 2012, ku secila permban nje krevat dopjo dhe nje tek, dollap, frigorifer, banje, ballkone me pamje nga deti.


Mund te na kontaktoni ne 0682643129 (z. Marko)
ose ne email dimarkoDhermi@gmail.com

Zona/Rruga: Kallam Dhermi
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1c.jpg
S: 2998
Madhesia:  29.9 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  home1.jpg
S: 2000
Madhesia:  33.6 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  home2.jpg
S: 1654
Madhesia:  76.4 KB  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  P4180123.jpg
S: 1771
Madhesia:  41.3 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"