» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 15.02.2012 23:56
Autorja Autorja ist offline
 
regjistruar: 11.02.2012
postime: 1
Standart Tirane, - Detyra Kursi & Tema Diplome

Detyra Kursi & Tema Diplome direkt nga dora e autorit pa ndermjetsim
(pa kosto shtese)
Krijoj Punime te ndryshme si : esse,raste studimi,ushtrime, tema, tema diplome, mikroteza masteri, doktorature etj,ne fushen e Ekonomise, Kontabilitet, Finance, Menaxhim,Makro/mikroekonomi, ne te gjitha lendet e Fakultetit Ekonomik privat/shteteror, kam eksperience te gjate ne kete fushe kam punuar me pare ne qendra dhe kam vendosur te ofroj kete sherbim me vete me kosto sherbimi pa shtesa te majme ndermjetesimi nga qendrat.


Per kontakt, me shkruani ne:
elktramanjani@gmail.comOpsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"