• Tirane, ofroj vend pune Menaxhere pranë Zonës së Argetimit.

Tirane
Tipi
  1. me orar te plote
Fusha | Profili i punes
  1. Menaxhim
Gjuha
Eksperienca
vetem me eksperience


“Tirana Ring Center” është Qendra më e re Polifunksionale në Tiranë, me siperfaqe totale ndërtimi prej 55.000 m2, më e madhe brenda qytetit, me një shumëllojshmeri shërbimesh duke përfshire një Qend
ër Tregëtare me më shumë se 70 Marka Ndërkombëtare, Hipermarket, Restorant Panoramik, Spa, Fitness, ambjente argëtimi për fëmijë, Pistë Patinazhi, Kinema 5D dhe 7D, Zyra bashkëkohore dhe Apartamente të ndërtuara sipas Standarteve Europiane duke përdorur tekonologji Inovative.

Qendra Tregëtare "Tirana Ring Center" kërkon të punësojë pranë ambjenteve të Zonës së Argëtimit: "Menaxhere";



Detyrat dhe përgjegjësitë:



  • Përgjegjës për mbarevajtjen e punes prane Zonës së Argëtimit;
  • Harton dhe impelementon risi per te rritur te ardhurat ne njesi;
  • Bashkepunon ngushte me departamentin Marketing per organizimin e eventeve te ndryshme;
  • Raporton rregullisht në lidhje me punën tek eproret;
  • Përgjegjës për mirëqënien dhe sigurinë e fëmijëve dhe vizitorëve të pranishëm në zonën e argëtimit në ambjentet e Qendrës Tregëtare;
  • Komunikimi profesional dhe bashkëpunues me kolegët dhe vizitorët;
  • Organizon dhe koordinon punët me stafin e Zonës së Argëtimit.

Kriteret:



  • Të ketë përfunduar studimet e larta, preferohet Administrim Biznesi/Marketing ose fusha te ngjashme.
  • Eksperienca pune ne pozicione te ngjashme perben avantazh;
  • Aftësi shumë të mira organizuese dhe koordinuese ;
  • Të jetë fleksibël kur eshte e nevojshme ;
  • Njohuri shumë të mirë të gjuhës angleze, gjuhë të tjera përbëjnë avantazh ;
  • Njohuri shume të mira kompjuterike, MS Office;


Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj me Fotografi brenda dates 15/10/2017 në adresën elektronike : hr@ring.al

Ju do të kontaktoheni vetëm në qoftë se CV-ja juaj ploteson kriteret kualifikuese te siperpermendura.

www.ring.al
 


Apply
Back
Top