prezantim optimal
» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ofroj vende pune
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek ofroj vende pune
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 26.08.2009 00:31
Enerik Enerik ist offline
 
regjistruar: 24.08.2009
postime: 1
Standart Tirane, Universiteti Amerikan i Tiranės ofron vende pune

NJOFTIM PĖR PUNĖSIM
Albanian American Education Group (AAE Group) kėrkon tė punėsojė pėr nevoja tė Universitetit Amerikan tė Tiranės (UAT), Kolegjit Amerikan tė Tiranė (ACT) dhe Kolegjeve Universitare Medicom si mė poshtė:

I.Pedagogė pranė UAT nė :
1.Fakultetin Mjeksisė (Stomatologji, Farmaci, Radiologji, Infermieri, Fizioterapi)
2.Fakultetin e Juridik
3.Fakultetin e Ekonomik (Financė-Bankė, Administrim Biznesi)
4.Fakultetin e Shkencave Shoqėrore (Shkenca Politike, Psikologji)
5.Fakultetin e Shkencave Sportive.
6.Fakultetin e Mėsuesisė
7.Fakultetin e Arkitekturė - Urbanistikės

II.Pedagogė dhe Drejtues tė lartė pranė Kolegjeve Universitare Medicom pėr degėt Infermieri, Radiologji, Farmaci, Fizioterapi nė qytetet Tiranė, Shkodėr, Elbasan, Fier, dhe Korēė.

Apikantėt duhet:
 • Tė kenė kualifikime pasuniversitare (master i nivelit tė dytė, tituj dhe grada shkencore).
 • Tė kenė aftėsi tė mira komunikimi.
 • Tė kenė aftėsi pėr tė punuar nė grup.
 • Tė kenė aftėsi lidershipi.
 • Tė zotėrojė gjuhė tė huaj(avantazh gjuhėn angleze).
 • Tė kenė pėrvojė pune nė fushėn akademike.
 • Inkurajohen aplikantėt, tė cilėt sapo kanė pėrfunduar studimet me rezultate tė shkėlqyera.
III.Mėsues dhe drejtues tė Kolegjit Amerikan tė Tiranė (ACT) tė tė gjitha profesioneve, pėr ciklin e ulėt, 9-vjeēar dhe tė mesėm .

Aplikantėt duhet:
·Tė jenė diplomuar pėr disiplinat pėrkatėse (kanė avatazh ata apikantėt qė kanė kualifikime pasuniversitare, grada shkencore ose qė kanė tė dokumentuar dhe publikuar veprimtari metodiko-shkencore).
 • Tė kenė aftėsi tė mira komunikimi.
 • Tė kenė aftėsi pėr tė punuar nė grup.
 • Tė kenė aftėsi lidershipi.
 • Tė zotėrojė gjuhėn angleze (avantazh pėrbėjnė edhe gjuhė tė tjera tė komunitetit evropian).
 • Preferohen aplikantėt me pėrvojė pune nė fushėn e mėsimdhėnies.
 • Inkurajohen aplikantėt tė cilėt sapo kanė pėrfunduar studimet me rezultate tė shkėlqyera.
Dokumentacioni qė duhet tė dorėzohet pėrfshin:
·Kėrkesė pėr aplikim.
·Curriculum Vitae.
Aplikimet bėhen nė e-mail:
burimetnjerezore@uat.edu.al

Afati i dorėzimit tė aplikimeve: 10 Shtator, 2009Cel. : +355694084270Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"