» Adresari i Biznesit
1-2-3 klikime...
dhe klienti ju gjen menjėherė!
...pėr Adresarin klikoni kėtu!
 

Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > Biznese & Shėrbime
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
+ shto njoftim tek Biznese & Shėrbime
Opsionet e njoftimit
  #1  
Alt Publikuar: 04.11.2014 00:11
Duararta Duararta ist offline
 
regjistruar: 05.02.2013
postime: 2
Standart Tirane, - Shitje: Veshje Artizanale te punuara me dore

Pershendetje,

Shes veshje per bebe dhe femije te moshave te ndryshme. Te gjitha te punuara me materialet lesh puro, terip, mendafsh, etj.

Modele te ndryshme dhe artikuj te pafundem si: triko, komplete, bluza, fustane, paliceta e pantallona, port-bebe, shalla, pupa, sandale, kordele koke, etj.
Te gjitha me porosi sipas ngjyrave dhe permasave te ndryshme.
Per te pare modelet qe kam krijuar vete, ju lutem beni kerkese miqesie ne FaceBook ne profilin Zonja Duararte, ose klikoni mbi linkun e meposhtem:Degjohemi se shpejti

Duararta

Tel. : +355673218049

Cel. : +355695599902
klikoni foton pėr ta zmadhuar
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Duararta.jpg
S: 145
Madhesia:  25.9 KB  Opsionet e njoftimit kerko ne njoftim(e)
kerko ne njoftim(e):

kerkim i avancuar

Shko tek


Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"