Electronics Casino,nje nga rrjetet e kasino-ve me serioze ne shqiperi,kerkon te punesoje 2 vajza ne pozicionin:Crupiere dhe menaxhim salle.

Kandidatet duhet te plotesojne kushtet e meposhteme:

Te kene aftesi menaxheriale
Te jene te paraqitshme
Te jene fleksibel me oraret
Te kene njohuri te mira te gjuhes angleze
Mosha 20-30 vjec

Kushtet e punes dhe rroga jane shume te mira(rroge baze + bonuse)

VETĖM KANDIDATĖT QĖ PLOTĖSOJNĖ KUSHTET E MĖSIPĖRME DO TĖ PĖRZGJIDHEN PĖ TĖ ZHVILLUAR NJĖ INTERVISTĖ!

Personat e interesuar, mund tė dėrgojnė CV me foto nė adresėn e e-mailit:electronic.casino@yahoo.com
Ju faleminderit!

Tel. : 00355 4 2275 509