Ofroj Kurse PRIVATE te Gjuhes ANGLEZE
Jam mesuese me shume eksperience

*Tė Gjitha Nivelet dhe grupmoshat.
*Kurse pėr Maturėn Shtetėrore
*Kurs pergatitor me ushtrime per Maturen Shteterore

Kurset jane individuale ose nė grup te krijuar nga ju me 2-3 persona.
Mesimi zhvillohet 2 ose3 herė ne jave, me metodologji shume efikase.

Pėr mė shumė, ju lutem telefononi :
Cel. : 0692647524
Tel: 22 26 449

Vendndodhja: prane stadiumit Dinamo, Tirana e Re.