Albacall
Kliko
gjeni okazionet
Kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Marketingu

  Ofrojmė vend pune ne Studio Garafike si Agjent/e Marketingu.

  per promovimin e artikujve promocional dhe shtypshkronje

  Part time ose Full Time, te jete ne vazhdimsi ose te kete mbaruar studimet e larta.

  Dergoni CV ne emil: info@bosfor.al

  ose dorzojini prane zyrave tona ne adresen Rr. frederik Shiroka (ish fusha e zeze. prane 21 dhjetorit Tiranė

  www.bosfor.al

  Tel. : 042251243
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bosfor.jpg
S: 56
Madhesia: 92.9 KB