lloji i njoftimit. : ofroj

Shteti............: AL,

Qyteti............: Tiranė

Prodhim dhe montime alumin ,alumil ,grila,tenda,vetrata,rrjeta etj.
ofrojme punime me cmime te arsyeshme,
ju sigurojme cilesi dhe pune te mbaruar ne kohe.
ju mirepresim


Tel. : 00306945721604

Cel. : 0692096239