kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, - Impiante Gazi per Makina me Benzine

  Lovatogas Albania.

  Prej tete vitesh,ne cilesine e Distributorit Zyrtar dhe Eskluziv te Lovatogas per Shqiperine dhe Kosoven ne Shesim dhe Montojme Impiante Gazi per Makinat me Benzine.

  • Produkte te Homologuara ECE R67-01.


  • Produktet shiten dhe montohen me dy vjet Garanci.


  • Oficine moderne me personel te kualifikuar nga prodhuesi Lovatogas.


  • Tek Lovatogas Albania do te gjeni zgjidhje Ekonomike,Ekologjike,Produkt te Homologuar dhe Garantuar,Seriozitet dhe Korrektesi.

  Ne japim Zgjidhje Ju beni Zgjedhje.


  Na gjeni ne.
  Autostrada Durres-Tirane km 10.Ura Bistroteque prane karburanteve Alpet ne Sukth.
  Durres.Shqiperi


  Na kontaktoni ne.
  Administratori. 068 2041418
  Pergj Teknik. 068 6043582
  E-mail. lovatogasalbania@yahoo.it
  Web. www.lovatogas.com  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Kapanoni.jpg
S: 4239
Madhesia: 25.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Diploma Lov Edi.jpg
S: 4539
Madhesia: 72.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kvz.jpg
S: 4483
Madhesia: 51.7 KB  
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur