DIMENSION me njė eksperience disa vjecare tė stafit tė saj nė Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nėpėrmjet shėrbimeve tė ofruara pėrcjell pėr tregun e punės vlerat mė tė mira profesionale.

Pėr njė resort tė madh nė Palasė, DIMENSION po kėrkon tė rekrutojė kandidate nė pozicionin vakant:


SANITAREDETYRAT & PĖRGJEGJĖSITĖ


 • Pastrimi i objekteve rezidenciale;
 • Monitorimi i furnizimeve pėr pastrim dhe porosia sipas nevojės;
 • Ruajtja e njė zone tė pastėr;
 • Pastrimi dhe higjenizimi i ambienteve;
 • Detyra tė tjera qė i ngarkohen.KUALIFIKIMET DHE AFTĖSITĖ E KĖRKUARA


Eksperienca
: Eksperiencė pune tė mėparshme.
Aftėsi:

 • Tė bashkepunojė me stafin pėr tė gjitha detyrat;
 • Tė jetė i/e etik-e ne marrėdhenie me kolegėt.


Sigurohet:

 • Preferohen kandidate nga qytete tė ndryshme tė Shqipėrisė dhe Vlora (Femra & Meshkuj).
 • Pėr kandidatet nga Vlora sigurohet transporti;
 • Pėr kandidatet nga qytetet e tjera tė Shqipėrisė sigurohet akomodimi dhe ushqimi.
 • Personat e interesuar mund tė shoqėrohen nga familjarėt e tyre ose miqte (sigurohet dhe pėr familjarėt/miqte, fjetja dhe ushqimi)
 • Pagese e kenaqshme per te interesuarit
Pėr mė shumė informacion kontaktoni nė: +355 69 20 46 320

JU MIREPRESIM!*Tė gjitha aplikimet do tė trajtohen me konfidencialitet tė plotė sipas ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipėrisė pėr “Mbrojtjen e tė Dhėnave Personale”