Kliko

 1. Standart Jap me qera apartament ne plazh Kati 1, 75 m² 4.000 Leke (Rruga e Plazhit, Golem)

  Zona/Rruga : Rruga e Plazhit, Golem

  Jepet shtepi Pushimi 2+1 , e mobiluar ne gjendje dhe kushte komode brenda kompleksit Giardino,
  e cila ndodhet midis kompleksit Grand Blue Fafa Resort dhe Premium. Zona eshte shum e qete dhe shume e sigurte.
  Ndodhet ne katin e pare ku deti shihet nga ballkoni.
  Te gjithe aksesoret e shtepise jane te sistemuar tamam per familjare.
  Cmimi eshte per nate 40 mije leke. (Diskutime ne telefon) 0693333633

  Cel. : 0693333633
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PHOTO-2020-06-29-21-11-01.jpg
S: 23
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PHOTO-2020-06-29-21-11-02.jpg
S: 19
Madhesia: 59.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PHOTO-2020-06-29-21-11-02 (1).jpg
S: 21
Madhesia: 58.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PHOTO-2020-06-29-21-11-03.jpg
S: 21
Madhesia: 22.0 KB