Albacall

970 pune premium ComData

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Designer

  Ne Tirane kompani italo-zviceriane kerkon te rinj dhe te reja qe dite te perdorin mire komputerin dhe kane njohuri te mira te vizatimit teknik.
  Ofrohet gjithesesi kurs i pershpejtuar nga ndermarrja per programet qe do duhet te perdoren. Puna eshte me kohe te plote dhe afat gjate. Preferohet njohja e gjuhes italisht, perndryshe edhe anglisht.
  Mund te nisni CV italisht ne fattiinitalia@libero.it


  Tel. +355692963282
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: OffertaLavoro2 andrea.jpg
S: 230
Madhesia: 55.2 KB