Coca-Cola Bottling Shqipėria sh.p.k (CCBS) ėshtė kompani leader nė tregun Shqiptar tė pijeve freskuese jo alkoolike me marka mė tė njohura ndėrkombėtare.

Tek CCBS, ne jemi tė bindur pėr rritjen e biznesit tonė, pėr kontributin nė komunitetet lokale dhe nė zhvillimin e burimeve njerėzore me anė tė aftėsive tė forta organizative dhe me njerėzit e duhur nė vėndin e duhur.

CCBS po kėrkon kandidatė tė pėrshtatshėm nė pozicionin e mėposhtėm:

Pirunist / Karelist

Qėllimi i punės:

Operon ne perputhje te plote me rregullat e sigurimit teknik dhe nderhyn ne proces ne menyre qe te siguroj obiektivat e caktuara per procesin ku operon duke garantuar cilesine e produktit dhe reduktimin e skarcitetit

Pėrgjegjėsitė kryesore:

  • Leviz produktet nga zona e magazinimit / ruajtjes nė makina ose rimorkiot e distributoreve sipas urdherit te magazinierit
  • Magazinon produktet nė hapesiren e duhur.
  • Nė baza ditore, inspekton dhe kryen mirėmbajtje te vogla nė karele.
  • Operon ne karel ne perputhje te plote me rregullat e sigurimit teknik nė mėnyrė tė sigurt dhe efikase
  • Mban ambjentin e punes pastėr dhe tė rregullt.


Aftėsitė dhe kualifikimet:

  • Diploma e Shkolles se Mesme ose Shkolle Profesionale.
  • Leje drejtimi per karrel klasi ADR (ose Patente C )
  • Min pėrvojė 2 vjeēare nė njė pozicion tė ngjashėm.
  • Te demostroj aftesite e tij gjate permbushjes se programit te punes


Tė interesuarit duhet tė dėrgojnė njė kėrkese pėr punėsim ku tė specifikohet kėrkesa pėr pozicionin e punės dhe njė kopje tė CV nė adresėn e-mail: hr@cocacola.al brenda datės 02 Shkurt 2020.

Vetėm kandidatėt qė plotėsojnė kriteret do tė kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset e Barabarta.