Kliko

  1. Standart Tirane, shes Sharre hekuri 6.000 Euro

    Shitet Sharre automatike suedeze Do All per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione prerje lartesi 350x gjeresi 550mm.

    Cel. : 0682575233
    Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Sharre automatike Do All.jpg
S: 63
Madhesia:  32.9 KB