DZA_interiors po te kerkon ty!
Jeni arkitekt ose interior design, mos ngurro dhe apliko tani
Po kerkon nje ambjent pune me standarte me te larta dhe nje zyre ku te zhvilloni talentin tuaj, po kerkon nje zyre qe tju paguaj oret shtese te punes dhe te mos beni detyra te merzitshme, eja puno me ne dhe do te shohesh ndryshimin duke punuar ne nje ambjent plot kreativitet.
CFARE DUHET TE DINI:
- diplome ne arkitekture ose interior design (experience 2-3 vjet)
- softwaret e kerkuar: autocad 2d, sketchup 3d, Vray Sketchup, photoshop
- Gjuhe Angleze ne menyre te moderuar
- Pagesa mbi mesataren e tregut shqiptar + perqindje mbi projektet

Per aplikime: whatsapp +355697333303 ose dergoni CV + portofol punesh ne adresen e emailit dza.zyra@gmail.com
Aplikimet mbyllen me date 31.01.2020Cel. : 0697333303