Kliko
970 pune TOP10 Matrix

 1. Standart Durres, ofrohet part time Specialist i Burimeve Njerezore

  Alpha Rekrutim per nje klientin e saj ofron mundesine e trajnimeve te karrieres ne fushen e Human Resources (burime njerezore) ne qytetin e Durresit

  Kohezgjatja e trajnimit: 2 jave

  Klasat e trajnimeve organizohen me nje nr te ulet pjesmarresish, kjo per te mundesuar efektivitetin dhe cilesine sa me te larte te trajnimit.

  Kane nisur regjistrimet!

  Per tu bere pjese na dergoni nje email ne adresen tone: rekrutimp@gmail.com ose na telefononi ne nr: 0676318339
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0001.jpg
S: 305
Madhesia: 7.5 KB