Coca-Cola Bottling Shqipėria sh.p.k (CCBS) ėshtė kompani leader nė tregun Shqiptar tė pijeve freskuese jo alkoolike me marka mė tė njohura ndėrkombėtare.
Tek CCBS, ne jemi tė bindur pėr rritjen e biznesit tonė, pėr kontributin nė komunitetet lokale dhe nė zhvillimin e burimeve njerėzore me anė tė aftėsive tė forta organizative dhe me njerėzit e duhur nė vėndin e duhur.

CCBS po kėrkon kandidatė tė pėrshtatshėm nė pozicionin e mėposhtėm:

Operator i Impjantit te Ujrave te Shkarkimit


Qėllimi i punės
:

Pėrgjegjėsia e kėtij pozicioni ėshtė tė operojė dhe monitorojė procesin e trajtimit tė ujėrave tė shkarkimit nė pėrputhje me specifikat e CCBS, TCCC dhe ato vendore, standardet dhe rregulloret. Nė mėnyrė mė specifike:

Pėrgjegjėsitė kryesore:

• Tė marrė pėrgjegjėsi te plotė tė procesit tė trajtimit tė ujėrave tė zeza.
• Kryen testimin periodik tė cilėsisė sė ujit nė bazė tė procedurave dhe pėr tė siguruar se parametrat e kėrkuara nga kompania mbahen sic duhet.
• Tė marrė pjesė ose tė kryeje edhe projekte ose detyra tė tjera tė caktuara brenda ekspertizės apo aftėsive sic i caktohen nga eproret.
• Siguron higjenen, pastertin dhe rregulin ne hapesirat e punes.
• Siguron zbatimin korrekt tė normave ligjeve mjedisore dhe sigurimit teknik.

Aftėsitė dhe kualifikimet:

• Diplomuar me diplomė Bachelor nė disiplinen e Ambjentit ose Biologji.
• Aftesi organizative te larta me aftėsinė pėr tė pėrshtatur shpejt pėr tė ndryshuar.
• Te kete vetė-iniciativė.
• Komunikues i mirė.
• Pėrdorimi i Microsoft Office, duke pėrfshirė; Word, Excel dhe Outlook.
• Njohja e tė paktėn anglisht / italisht pėrveē gjuhės amtare shqipe.Tė interesuarit duhet tė dėrgojnė njė kėrkese pėr punėsim ku tė specifikohet kėrkesa pėr pozicionin e punės dhe njė kopje tė CV nė adresėn e-mail: hr@cocacola.al brenda datės 16 Tetor 2019.

Vetėm kandidatėt qė plotėsojnė kriteret do tė kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k promovon Shanset e Barabart

+Apliko