Age Call kerkon operator/e telefonik per fushaten Vodafone Italia, Tirane.

 • Jeni ne kerkim te nje pune?
 • S’je i kenaqur me punen aktuale?
 • Jeni njohes i mire i gjuhes italiane?
 • Kerkoni nje mjedis komod edhe te pershtatshem?
 • Keni eksperience ne Call center ose jo?



Age Call eshte vendi i duhur per ty.


Pershkrimi i punes:
 • Kontaktimi i klienteve, shpjegimi i ofertave dhe mbyllja e kontrates (kontrata pa regjistrim vokal).

Ofrojme:
 • Pagesa fillon nga 1.9-2.9 €/h neto
 • Kontrata 3-55 € neto.
 • Lista te profilizuara/ numra celulare.
 • Oraret: 1) 12:30-16:30 / 16:00-20:00 2) 14:00-20:00 3) 12:00-20:00
 • Te diele pushim.
 • Staf i kualifikuar dhe bashkepunues.
 • Ambiente te pershtatshme dhe komode.
 • Eksperience 7 vjeēare ne kete fushate.
 • Kontrata pune sipas legjislacionit shqiptar.

Kontaktoni ne numrin e telefonit: 0694399479 ose na shkruani ne adresen e email-it: recruitment@age-group.al
+Apliko