Kliko
970 pune premium ComData

 1. Standart Praktike ne Zyre Kontabiliteti qe njihet nga cdo FAKULTET,DY programe (ALPHA WEB dhe FINANCA 5),DY CERTIFIKATA

  PRAKTIKE KONTABILITETI DHE DY PROGRAME FINANCIARE ALPHA WEB DHE FINANCA 5 NE ZYRE KONTABULITETI AKH .

  DY PROGRAME ALPHA WEB DHE FINANCA 5


  PRAKTIKE KONTABILITETI PRANĖ STUDIO EKSPERTI KONTABĖL AKH TIRANĖ

  🤝👨*🎓👩*🎓STUDIO EKSPERTI KONTABĖL AKH , i vjen nė ndihmė studentėve apo tė sapo diplomuarve nė fushen e Ekonomise ,ne pėrmirėsimin e aftėsive tė tyre praktike dhe njekohesisht per te mesuar Programet Financiar sic eshte ALPHA WEB dhe FINANCA 5,njekohesisht
  DEKLARIMET ONLINE ne DPT dhe BILANCIN

  U ofrohet mundesia studentėve dhe kujdo ka interes pėr tu njohur mė afėr me punėn konkrete pranė njė subjekti real(tregtar,prodhim,ndertim etj) .Programi i Praktikės ofrohet pėr njė periudhė 15 ditore 1-15gusht cdo dite me seanca me
  dy ore secila.
  Si synim tė pėrgjitshėm ky program trajnimi ka,qe tė kontribojė nė pėrmirėsimin e njohurive profesionale tė studentėve.Pagesa mund te behet me keste ose ne perfundim te trajnimit.
  Praktikat kryesore qė praktikanti do tė mesojė janė si mė poshtė:
  1.Kontabiliteti praktik nė njėsinė e nje biznesi real (Pajisje nė fund tė kursit me
  2 certificata tė njohura nga Ministria e Financave dhe Ekonomisė me Nr.Lic 6359 )
  2.Programi Alpha Web (Certifikatė nga Instituti Modelimeve nė Bisnez IMB dhe
  mundėsi aksesi online ose nga telefoni nė cdo moment tek ky program gjatė gjithė periudhės sė trajnimit )
  3.Programi FINANCA 5 dhe ALPHA WEB
  4.Deklarimet Online, Legjislacioni tatimor. (Paketa e re fiskale 2019)
  5.Teknikat pėr hartimin dhe mbylljen e bilancit sipas SKK dhe SNK
  6.Marrėdhėniet me Zyren e Punės, Zyren e Tatim-Taksave, Bashkinė, Institutin e Sigurimeve Shoqėrore etj.

  Kėrkesat pėr pranimin janė:
  – Duhet tė jetė student ose sapo te kete mbaruar studimet e larta.
  – Tė kenė njohuri tė programeve bazė (Windows, MS Office etj)

  Nė pėrfundim tė praktikės bėhet edhe pajisja me
  DY CERTIFIKATA dhe letėr reference.


  RREGJISTRIMET MBYLLEN NE 31 KORRIK!!

  Per cdo informacion :
  Email: zyreauditi@gmail.com
  Rruga: Artan Lenja, Kompleksi "Kontakt", Prane 21 Dhjetorit, Tirane

  Telefon : 068 83 83 995(viber/w.app)

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 60017960_2717719641632542_9046970729211363328_n.jpg
S: 123
Madhesia: 6.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 58113505_160091848338649_5236892532121534464_o.jpg
S: 119
Madhesia: 21.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 57426243_2697153120355861_6015714924888588288_n.jpg
S: 121
Madhesia: 8.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 36ce481b-cdaa-4c15-932b-d21e143559df.jpg
S: 120
Madhesia: 23.8 KB  


  Rruga Artan Lenja, Prane 21 Dhjetorit - Tirane
  (Kompleksi Kontakt, Pallati Perseus)

  068 83 83 995 | zyreauditi@gmail.com