Coca-Cola Bottling Shqipėria sh.p.k (CCBS) ėshtė kompani leader nė tregun Shqiptar tė pijeve freskuese jo alkoolike me marka mė tė njohura ndėrkombėtare.

Tek CCBS, ne jemi tė bindur pėr rritjen e biznesit tonė, pėr kontributin nė komunitetet lokale dhe nė zhvillimin e burimeve njerėzore me anė tė aftėsive tė forta organizative dhe me njerėzit e duhur nė vėndin e duhur.

CCBS po kėrkon kandidatė tė pėrshtatshėm nė pozicionin e mėposhtėm:EKZEKUTIV SHITJESH
pėr zonėn e Kavajės (sezonal)

Pėrgjegjėsia e kėtij pozicioni ėshtė arritja e objektivave tė caktuara lidhur me vėllimin e shitjeve, nivelin e stokut, vizitat tek konsumatorėt dhe aktivizimet nė pėrputhje me udhėzimet dhe politikat e kompanisė. Nė mėnyrė mė specifike:

Roli dhe pėrgjegjėsitė:
· Viziton ēdo pikė shitje nė zonėn e tij sipas programit ditor.
· Sigurohet qė produkti ėshtė i pozicionuar nė vėndin e duhur dhe sipas standarteve tė CCBS.
· Kontrollon gjėndjen e stokut tė produktit nė pikėn e shitjes.
· Merr porositė tek klientėt ekzistues dhe identifikon klientėt e rinj.
· Garanton vendosjen e materialeve promocionale nė pikėn e shitjes.
· Bashkėpunon dhe shkėmben informacione tė vazhdueshme me pėrgjegjėsin e zonės.

Aftėsitė dhe kualifikimet:
· Pėrbėn avantazh arsimi i lartė dhe eksperiencat e mėpėrparshme nė pozicione tė ngjashme.
· Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe tė punojė nė grup.
· Tė ketė dėshirė tė punojė nė terren.
· Leje drejtimi automjeti.
· Tė banojė nė Kavajė/Durrės.

Tė interesuarit duhet tė dėrgojnė njė email ku tė specifikohet kėrkesa pėr pozicionin e punės dhe njė kopje tė CV nė adresen: hr@cocacola.al, brėnda datės 12 Korrik 2019.

Vetėm kandidatėt qė plotesojnė kriteret do tė kontaktohen.
Coca-Cola Bottling Shqipėria sh.p.k promovon shanse tė barabarta.
+Apliko