devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane te Re - ne Bllok, shes dyqan, 180.000 Euro (Rr.Nikolla Tupe)

  Zona/Rruga : Nikolla Tupe

  Ne Tirane te Re, rruga Nikolla Tupe, perballe me LSI, SHITET dyqan me siperfaqe 36 m2 , dyqani ka punime cilesore , tualet , uje 24 ore plus depozite personale , drita 24 ore plus linje tre fazore. Dyqani eshte i pershatshem per cdo lloj aktiviteti.
  Aktualisht i dhene me qera si Sallon per Meshkuj (Berberhane).

  Dyqani eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes dhe nga me te populluarat.

  Cmimi 180.000 Euro
  Per me teper kontaktoni ne numrin e celularit
  Cel. : 0684066007
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 001.jpg
S: 45
Madhesia: 53.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 002.jpg
S: 37
Madhesia: 61.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 003.jpg
S: 40
Madhesia: 44.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 004.jpg
S: 38
Madhesia: 47.5 KB