Lamthi Group, ėshtė njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės, teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadres nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vleresimi sipas njė skeme motivimi nė reference tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politike sociale e grupit tonė.
Shpall pozicion vakant pune HIDRAULIK me orar tė plotė.

KUALIFIKIMET DHE AFTESITE E KERKUARA:  • Tė ketė minimumi 2 vite eksperiencė punė nė profil tė njėjtė
  • Te kete leje drejtimi kategoria B.Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto, duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni
nė adresėn: info@lamthi.com
Numėr kontakti 067 30 99999

Adresa 1: Autostrada LEZHE -TIRANE, km 5
Adresa 2 : Autostrada TIRANE - DURRES , km 3
Aplikimet janė tė limituara, vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen
www.lamthigroup.al