Albacall

 1. Standart Praktike Pune/Intership ne Zyre Kontabiliteti , 15 SEANCA,DY PROGRAME (FINANCA 5 dhe ALPHA WEB ),8PERSONA NE GRUP,CERTIFIKATA nga Ministria e Financave dhe Ekonomise,7 MODULE,DEKLARIMET ONLINE  Praktike Pune + Programi ALPHA WEB + Programi FINANCA 5 + Deklarimet Online ne DPT . (
  15 seanca me dy ore secila)
  Liēensuar nga Ministria e Financės dhe Ekonomisė me Nr.Lic 6359. DY PROGRAME NJEKOHESISHT DHE DY CERTIFIKATA

  TE VETMIT ME 8PERSONA NE GRUP!!!
  !


  Rregjistrimet per grupet e shtatorit mbyllen ne 30 nentor!
  Zyre Eksperti Kontabel AKH ofron Praktike pune/Intership prane zyrave te saj dhe njekohesisht meson DY programe ALPHA WEB + FINANCA 5,DEKLARIMET ONLINE
  krahas pjeses praktike si te mbash nje biznes me paketen e re fiskale te vitit 2019 dhe Deklarimet Online ne faqen e tatimeve .


  TRAJNIMI JU NJIHET SI PRAKTIKE PUNE NGA CDO FAKULTET BRENDA DHE JASHTE SHQIPERISE NGA DESHMIA DHE CERTIFIKATA!!!!!! (per jashte mjafton nje noterizim)


  Ju dhurojmė Programin Financa 5,0 (Version Demo) per perdorim tė pakufizuar dhe pa asnjė kosto ,qė nė fillim tė trajnimt dhe ALPHA WEB ONLINE pergjate gjithe periudhes se trajnimit.
  Mund ta instaloni nė ēdo kompjuter apo PC dhe ta perdorni edhe pas trajnimit pa afat.


  Mesoni profesionin e Financierit nga nje Ekspert Kontabel i Rregjistruar me Lic.Nr 299 nga Instituti Eksperteve Kontabel te Rregjistruar IEKA,
  njekohesisht dhe Kontabilist i Miratuar me Nr.Lic 377.

  ***NE DIME TA BEJME PUNEN TONE .

  ✔Tė vetmit qė japim DY certifikata nė njė Intership (Programi Alpha Web nga Instituti Modelimeve nė Biznes (IMB) dhe Programi Financa 5 )
  dhe njekohesisht ajo e zyrės sonė pėr Kontabilitetin Praktik e cila njihet branda dhe jashtė Shqiperisė).
  ✔Grupe tė vegjėl pjesmarresish 7-8 persona nė grup. Jo me grupe tė mėdha, pėr tė qenė me afėr cdo praktikanti pėr cdo nevojė, pyetje qė ka apo te tė diskutuar rreth njohurive praktike qė merret nė cdo seancė.

  **Theksojmė nuk zhvillojmė Intership me grupe me tė mėdhenj sesa njoftimet e dhėna nga ana jonė, dhe tej kapaciteve e mundėsive reale.

  ✔Jemi te licensuar nga Ministria e Financave dhe Ekonomise,per kurse trajnimi profesional me Nr.License 6359.
  Lektor Ekspert Kontabel i Rregjistruar (IEKA) me Nr.License 299 , si i vetmi Institucion qė grupon profesionistet kontabel nė Shqipėri.
  Me eksperiencė 20 vjecare nė fushėn e kontabilitetit dhe konsulencave financiare pėr shoqeritė tregtare vendase dhe tė huaja .
  Njekohesisht dhe Kontabilist i Miratuar KM me Nr.Lic 377.
  ✔Ofrojme konsulence nga Eksperti Kontabel deri ne 2vjet pas mbarimit te praktikes.Per cdo pyetje qe mund tju dale gjate punes suaj apo ne biznesin tuaj.
  ✔Mundesi Intership Individual vec me Ekspertin Kontabel
  ✔Gjatė gjithė periudhės sė Intershipit cdo pjesėmarrės do tė ketė mundesi ta pėrdorė programin Alpha Web Online pa kufizim orari.
  Mjafton tė ketė internet nė kompjuter, Pc, Cel, Ipad etj dhe mund ta pėrdorė nė cdo kohe. Paswordi jepet qė diten e parė tė fillimit tė praktikes.
  ✔Fleksibilitet ne orare.Punojme dhe me grupe ne fundjave per pjesmarresit nga rrethet.
  Kushte optimale ne ambjentin e zhivillimit te praktikes ne nje ambjent komod e me hapsira te bollshme ,pėr nje maksimum prej 8 veta,
  me materialet pėrkatės e tė cilat i jepen sapo bėhet rregjistrimi nė kurs, nė njė ambjent komod e me hapėsira tė bollshme pėr secilin,
  me siperfaqe minimale (3-5 m2) pėr cdo kursant, sipas vendimit Nr.538, datė 26.5.2009, "Pėr licencat, autorizimet dhe lejet qė trajtohen nga Qendra Kombėtare e Licencimit (QKL) dhe disa rregulla tė tjera nėn ligjore tė pėrbashkėta" tė Kėshillit tė Ministrave, dhe dokumentet provuese qė lidhen me drejtuesin teknik, sipas pėrcaktimit tė germės "a", pika 4, kreu III.
  Punohet gjithashtu me Bilancin e secilit praktikant,nese ai tashme eshte ne pune dhe do te bej bilancin e firmes ku punon ose bilancin e firmes se vet .
  ✔Modulet tone i perkasin vec pjeses praktike sesi mbahet nje biznes dhe sesi te behemi te afte si financier dhe te mbani vet biznesin tuaj.
  ✔Dosje personale dhe kompjuter ku secili punon me dokumenta reale dhe biznese reale.
  ✔ Nė fund tė trajnimit zyra jone ofron mundėsi kontakti me biznese vendase dhe tė huaja, partneret tanė ose klient pranė zyrės tonė, pėr tė patur mė shumė mundėsi pėr tu punėsuar si Financier nė bazė tė nevojave qė ata kanė.
  ✔Transparent ne cdo gje qe bejme dhe ate cka ofrojme. Nė cdo postim tonin nė rrjetet sociale dhe internet shprehet qartė mėnyra se si ne punojmė, ajo cfarė realisht ne ofrojmė dhe si e bejmė tė mundur kėtė.
  ✔Ne dimė ta bėjmė punėn tonė, kemi eksperiencėn e duhur pėr ta bėrė kėtėpunė, punojmė brėnda cdo rregulli dhe ligjshmerie tė kėrkuar ng acdo Institucion nga i cili kemi varėsi. Kėtė e tregon puna jonė shumėvjecare deri tani. Motoja jonė ėshtė e thjeshtė dhe i dedikohet dėshires suaj :

  "ENDRRA JUAJ VIZIONI YNE "


  *** DEKLARIMI ELEKTRONIK PRANE FAQES SE TATIMEVE eshte nje nga temat qe zhvillohet prane Zyres sone.

  *
  Behet me projektor dhe shihet qartesisht nga cdo kursant cdo etape e deklarimeve.
  *Kjo eshte nje nga arsyet se perse kurset tona nisin ne fillim te cdo muaji ,per ti pare nga afer cdo deklarim online dhe duke e bere secili kursant nje deklarim per firmen perkatese qe u jepet.
  *Behet deklarimi i librave te shitjes,deklarimi i librave te blerjes,Tvsh,Listepagesave etj.

  *** KETE KURS MUND TA NDJEK :

  -Cdo student i diplomuar ne Ekonomi ose akoma ne vazhdim te nivelit bachelor ose master I Fakultetit te Ekonomise ose qe do te thellohet ne praktiken dhe ne menyren si hartohen Pasqyrat Financiare
  -Cdo te punesuar qe do te mbylli vet Pasqyrat Financiare ne firmen ku punon.
  -Maturantet e shkollave te mesme profesionale ekonomike
  -Cdo individ qe do te mbylle Pasqyrat Financiare te biznesit te tij.


  ***MODULET PRANE AKH CONSULTING:

  1.Kontabiliteti praktik nė njėsinė e nje biznesi real (Pajisje nė fund tė kursit me certificate tė njohur nga Ministria e Financave dhe Ekonomisė me Nr.Lic 6359 )
  2.Programi Alpha Web (Certifikatė nga Instituti Modelimeve nė Bisnes IMB dhe mundėsi aksesi online ose nga telefoni nė cdo moment tek ky program gjatė gjithė periudhės sė kursit )
  3.Programi Financa 5.
  4.Deklarimet Online, Legjislacioni tatimor. (Paketa e re fiskale 2019)
  5.Teknikat pėr hartimin dhe mbylljen e bilancit sipas SKK dhe SNK
  6.Marrėdhėniet me Zyren e Punės, Zyren e Tatim-Taksave, Bashkinė, Institutin e Sigurimeve Shoqėrore etj.


  Per cdo informacion kontaktoni ne : 068 83 83 995 (w.app/viber)  Email:
  zyreauditi@gmail.com
  Rruga: Artan Lenja, Kompleksi "Kontakt", Prane 21 Dhjetorit, Tirane
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 50670038_139035837110917_4360874565589532672_n.jpg
S: 6735
Madhesia: 38.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51737816_2507806032623905_8703222364546007040_n.jpg
S: 6777
Madhesia: 39.6 KB  


  Rruga Artan Lenja, Prane 21 Dhjetorit - Tirane
  (Kompleksi Kontakt, Pallati Perseus)

  068 83 83 995 | zyreauditi@gmail.com