Tiranė, Global Advertising ėshtė nė kėrkim tė:
Agjentėve Opening / Acc Manager me kohė tė plotė pėr gjuhėt:
  1. Italisht
  2. Gjermanisht
  3. Spanjisht

* Ne jemi njė kompani nė rritje qė kėrkon operatorė telefonikė !!
* Mundėsi pėr tė gjithė ata qė duan tė jenė tė suksesshėm profesionalisht dhe na ana financiare.
* Ne po kėrkojmė njerėz dinamikė qė duan tė punojnė dhe tė fitojnė para.

Kėrkesat:
• Njohuri e shkėlqyeshme e gjuhės italiane,gjermane ose spanjolle
• Pėrvoja nė sektor ėshtė e nevojshme
• Performuesit mė tė mirė bėjnė intership / trainim nė zyrat tona jashtė vendit *
• Fleksibiliteti operacional nga 10:00 e mėngjesit deri nė ora 19:00 pasdite
• Kerkojmė njerėz me energji pozitive dhe shpirt skuadre pėr arritjen e objektivave
• Njohuri pėr shėrbimet digitale dhe web marketing

Ofrohet:
Paga bazė nė nivele evropiane + bonuse javore dhe mujore
Plane dhe projekte pėr rritjen profesionale brenda dhe jashtė vendit

Pėr mė shumė informacion pėr caktimin e njė interviste
mund ta dėrgoni CV-nė tuaj nė adresėn e emailit: info.glob.ad@gmail.com

ose mund tė kontaktoni nė numrat tanė tė tel:
Cel. : +355 69 8404221, +355 69 8404228 Adresa: Tiranė, Ish Stacioni I Trenit,
Kompleksi Usluga (pėrballė me kolegjin universitar Bedėr, kati 2)