Hotel Austria kerkon: Kamarier/e, Banakier/e, Recepsionist/e. Te kene eksperience pune. Te kene njohuri te gjuhes Angleze pasi klientet jane te huaj. Ofrohet ambjent serioz dhe pagese e kenaqshme. Te interesuarit te paraqiten tek hotel Austria me adrese: Rruga e Dibres Nr.18 (tek 9 katesjet) mbrapa ambulances se madhe ne Tirane. Per te kontaktuar me ne, telefononi ne numrin: +355688017915. Ju mirepresim!

Cel. : 0682020651