Ne kuader te nje projekti te ri LocalWeb, kompania e vetme Google Premier Partner nė Shqipėri eshte duke kerkuar konsulente ne gjuhen italiane

Kriteret:

· Njohje shumė e mirė e gjuhes italiane
· Njohje shumė e mirė e paketės Microsoft Office
· Aftėsi tė mira komunikimi dhe bashkėpunimi

Ofrojmė:

· Kontratė tė rregullt pune
· Pagė fikse mujore + bonuse te kenaqeshme
· Mundėsi pėr t’u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht
· Trajnime tė vazhdueshme brenda dhe jashtė vendit
· Ambient rinor dhe dinamik

Tė interesuarit mund tė dėrgojnė CV e tyre ose te telefonojne ne numrin e meposhtem!

Email : jobs@localweb.it
Cel: 069 70 99 302

Facebook : https://www.facebook.com/wearelocalweb/
Instagram: https://instagram.com/wearelocalweb?...=14l4avgjajeq7