• Pėr agjensinė tonė kėrkojmė tė punėsojmė :
  • Njė agjent nė fushėn e Turizmit, preferohen djem
  • Njė agjente biletarie qė tė njohė dhe pėrdorė sistemin e Galileo-s
  • Preferohet tė kenė pėrfunduar arsimin e lartė per administrim biznes, turizem.
  • Eksperiencė me shume se 1 vit nė kėtė profil ėshtė njė avantazh
  • Mosha e preferuar 21-40 vjeē.
  • Tė sigurojė njė shėrbim cilėsor dhe profesional ndaj klientėve
  • Tė jetė i motivuar dhe me dėshirė pėr tė punuar ne grup.
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese.
  • Te njohe mire gjuhen Angleze, gjuhet e tjera te komunitetit perbejne avantazh
  • Leje drejtimi Klasi BPer me teper mund te dergoni CV tuaja ne adresen e emailit: mak.olimpik@gmail.com

Cel : 0699782725