Lamthi Group
, ėshtė njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės dhe teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave Italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politik sociale e grupit tonė.
Shpall pozicion vakant pune Inxhinier Mjedisi nė degėn e Energjitikės me orar te plotė. Paga e Kėnaqshme.

Kandidatėt do tė vlerėsohen nė bazė tė kritereve:


  • Tė ketė mbaruar arsimin e larte nė degėt pėrkatėse.
  • Tė ketė minimumi 1 vit eksperiencė pune nė kėtė pozicion.
  • Mosha e preferuar 25-35 vjeē.
  • Leje drejtimi Klasi B.
  • Prioritet ėshtė gjuha e huaj Anglisht dhe Italisht.


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni,
nė adresėn: info@lamthi.com
Numėr kontakti: +35568 39 88216; +35567 30 99999

Adresa: Rruga dytėsore Autostrada Tiranė-Durrės, km 3
Aplikimet janė tė limituara, vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.