Forcontact Albania
pėr zyrat nė Tiranė si bashkėpunim me
aktivitetin e transmetimit Radiofonik Italian kėrkon Redaktorė Radiofonikė me aftėsi tė shkėlqyera ndėrpersonale dhe zotėrues shumė tė mirė tė gjuhės Italiane.
Kandidatėt duhet tė kenė njohuri shumė tė mira tė gjuhės
Italisht, aftėsi tė shkėlqyera komunikimi e tė kenė frymė bashkėpunimi.

  • Preferohen (por nuk eshte e domosdoshme) persona me pervojė nė aktivitetin e Shėrbimit tė Klienti


Kandidatėt e interesuar mund tė dėrgojnė aplikimin/cv e tyre nė adresėn: job.tirane@forcontact.com duke specifikuar gjuhėn pėr tė cilėn aplikojnė.

Pėr tė diskutuar mė nė hollėsi mbi mundėsinė e punėsimit ju ftojmė tė paraqiteni pėr intervistė pranė zyrave tona: Rr.Kavajės, ish Volkswagen.
Pėr hollėsi tė tjera mund tė na kontaktoni nė numrin e telefonit: 0696835630
Ju mirėpresim!