😍iPhone X duke filluar nga 63.000 leke 😍
  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė
  • Mundėsi pagese me kėste, vetėm me ID
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste
  • Garanci 3 muaj!
  • Kllėf, xham, kufje dhe karikues,te perfshira!

Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake
069 54 29 777

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226


C'do ditė hapur 09-21Cel. : 067 20 40 224