😍Samsung Galaxy S20 67.900 leke 😍  • Transport falas nė tė gjithė Shqipėrinė
  • Mundėsi pagese me kėste, vetėm me ID
  • Klientėt e BKT&Credins,ndarja e pagesės ne 12 kėste
  • Garanci 3 muaj!
  • Kufje dhe karikues,te perfshira!
Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollėn e baletit, pėrball Big Market.
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajės pėrballė policisė bashkiake.
067 20 40 229

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226Adresa 4:
Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
067 20 40 228

Adresa 5 :
Rruga Bardhyl
067 20 40 220


Cdo ditė hapur 09:00-21:00