😍iPhone XS 61.900 leke 😍  • Transport falas ne te gjithe Shqiperine
  • Mundesi pagese me keste, vetem me ID
  • Klientet e BKT&Credins,ndarja e pageses ne 18 keste
  • Garanci 3 muaj!
  • gomine, kufje dhe karikues,te perfshira!
Adresa 1:
Rr. Petro Nini Luarasi 150 Metra mbi shkollen e baletit, perball Big Market.
067 20 40 224

Adresa 2:
Rruga e Kavajes ,perballe policise bashkiake.
067 20 40 229

Adresa3:
Libri Universitar, 100m drejt Sheshit Willson , ne kryqezim.
067 20 40 226


Adresa 4:
Ne rrugen e Durresit, 50m siper Ministrise se Arsimit.
067 20 40 228

Cdo dite hapur 09:00-21:00