Mei Realty Ami eshte nje agjensi qe operon ne fushen e Pasurive te Paluajtshme.
Ne synojmė qė tė bėhemi njė "One Stop Shop"
pėr sa i pėrket shėrbimit tė Pasurive tė Paluajtshme dhe tė gjitha shėrbimeve tė tjera qė janė tė lidhura me tė:
Referimi i Kredidhėnies nė sistemin bankar shqiptar me Partnerėt tanė,
asistenca e noterit publik,
vlerėsimi i pronės dhe tė gjitha shėrbimet e tjera qė lidhen me tė.


-----> http://mei.al/