1. Standart Mei Realty Ami

  Mei Realty Ami eshte nje agjensi qe operon ne fushen e Pasurive te Paluajtshme.
  Ne synojmė qė tė bėhemi njė "One Stop Shop"
  pėr sa i pėrket shėrbimit tė Pasurive tė Paluajtshme dhe tė gjitha shėrbimeve tė tjera qė janė tė lidhura me tė:
  Referimi i Kredidhėnies nė sistemin bankar shqiptar me Partnerėt tanė,
  asistenca e noterit publik,
  vlerėsimi i pronės dhe tė gjitha shėrbimet e tjera qė lidhen me tė.


  -----> http://mei.al/
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Mei 11.jpg
S: 346
Madhesia: 15.0 KB  
  Blv. Bajram Curri, Pallatet Agimi, Nr. 8
  Tirane, Shqiperi
  Mob: +35542229888
  E-Mail: info.ami@mei.al
  Web: https://mei.al