• Prishtine, ofroj vend pune BIMOR PER RRITJE

BIMORE FLLASTER per rritjen e penisit

1. Rrit penisin deri ne 14.224cm per gjithmon
2.. erixione te forta
3. Rezultati i pare ne javen e pare
4. Rritja e vellimit deri ne 69%
5.qendrushmeri ne sex
6. gjatesi, zgjerim
Bimori tei riu ofron edhe deri 350% rezultate më të mira se formula e vjetër!
Bimoe fllaster përshpejtojnë përbërësit e tyre aktivë për të stimuluar epshin mashkullor dhe për të stimuluar ereksionin e lartë.
Bimore fllaster janë arna revolucionare, të dizajnuara në mënyrë që përbërësit e tyre të natyrshëm të thithin shpejt përmes lëkurës së trupit. Sistemi i tyre 100% natyral gjithashtu ka përfitime të shumta për shëndetin e përgjithshëm.
Nëpërmjet hulumtimit afatgjatë të fitocentrizës, shkencëtarët kanë zbuluar substanca natyrale që rrisin nivelet e testosteronit, rrisin qarkullimin e gjakut në ***** dhe sigurojnë ereza më të mira. Substancat aktive arna Bimoret fllaster punojnë shpejt dhe nuk kanë efekte anësore.

Me përdorimin e rregullt të patch-it Bimore fllaster mund të presësh ngritje të përmirësuar, libido më të mirë dhe ereza të kontrolluara në vetëm 3 javë.

Bimore fllaster është i dedikuar për këdo që dëshiron të rritë epshin dhe të përmirësojë ngritjen. Flokët i dorëzojnë përbërësit drejtpërdrejt në qarkullimin e gjakut dhe fillojnë menjëherë me veprim.

Bimore fllaster janë produkti më i sigurt për të rritur testosteronin në treg. Ato janë bërë nga përbërësit 100% natyralë dhe nuk përmbajnë asnjë efekt anësor që mund të dëmtojë shëndetin tuaj.
Metoda e përdorimit:

Ngjit çdo ditë për një copë ne vende në një pjesë të pastër të lëkurës. Ditën tjetër vetëm të zëvendësojë fllasterin vjetër me fllaster një të ri. Kini kujdes të mos e mbani fllasterin gjithmonë në të njëjtin vend, në mënyrë që lëkura të mund të pushojë.

Përbërësit aktivë:
Gingseng

Ajo përmirëson fuqinë ngrerë dhe rrit epshin. Përveç kësaj, ajo ndikon në sistemin nervor qendror dhe impuls nervor udhëton më shpejt se penisi në tru që do t'ju sjellë orgazma mahnitëse!
Xhinko Biloba

Shumë njerëz e përdorin këtë fabrikë për të rritur përqendrimin dhe kujtesën, sepse rrit microcirculation. Përveç qarkullimit rritjet e gjakut në tru, e cila do të kontribuojë për një orgazmë të fortë përvojë, Xhinko gjithashtu përmirëson rrjedhën e gjakut në *****, të cilat do të kontribuojnë në ngritjen tuaj.

Saw Palmetto

Saw Palmetto është një nga bimët e pakta që forcojnë indet e trupit, veçanërisht ato të muskujve. Për shkak të përbërësve aktivë të kësaj bime në arna Bimore fllaster, mbledhja juaj do të jetë e qëndruesh
QMIMI - 130 ero
Per Info. Tel. ose Vib. +37744845808
Prishtine



Cel. : +37744845808
 


WhatsApp
Back
Top