kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Punime GIPSI, Tavane te Varura, Dekoracione Allciu...

  https://www.facebook.com/pages/punim...51909941535572


  Punime Gipsi A&A kryen :
  Tavane te varur
  Mure ndares
  Patinime
  Korniza allciu
  Lyerje
  Punime dekorative
  Vendosje leter murale
  Grafiato
  Sisteme kapot
  Punime t ndryshme
  Rikonstruksione...

  Nese keni per te kryer punime te vogla ose t medha na njoftoni dhe do tju pergjigjemi me korrektesi dhe cilesi ne punime.per cfardolloj informacioni qe deshironi mund te na shkruani ose telefononi.

  Adriatiku....

  069 69 53 123
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 27022009616.jpg
S: 4021
Madhesia: 42.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Fotor0312165518.jpg
S: 10447
Madhesia: 12.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: guzhine.jpg
S: 7657
Madhesia: 12.5 KB