Lamthi Group ėshtė njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės, teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave Italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.
Shpall pozicion vakant pune: Agjent (Menaxher) Shitjesh nė terren me orar tė plotė.

Kėrkohet:

  • Tė ketė minimumi 1 vit eksperiencė pune nė kėtė pozicion.
  • Mosha e preferuar 25-35vjeē.
  • Leje drejtimi Klasi B.


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni,Adresa: Rruga dytėsore Autostrada Tiranė-Durrės, km 3
Aplikimet janė tė limituara , vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.