Lamthi Group
, kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės dhe teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave Italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, profesionalizmi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.

Shpall pozicion pune vakant: Menaxher/e Marketingu me orar tė plotė.

KRITERET QE DUHET TE KETE JANE:


  • Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė.
  • Tė ketė minimumi 2 vite eksperiencė pune nė kėtė pozicion.
  • Mosha e preferuar 22-40vjeē.
  • Tė sigurojė njė shėrbim cilėsor dhe profesional ndaj klientėve.
  • Tė jetė e motivuar dhe me dėshirė pėr tė punuar.​
  • Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese.
  • Tė ketė njohuri tė gjuhėve tė huaja Anglisht dhe Italisht.
  • Leje drejtimi Klasi B.Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dėrgoni CV me foto, referencat dhe dokumentat tuaja plotėsuese, duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni,

nė adresėn: info@lamthi.com
numėr kontakti 0683988216.

Adresa: Rruga dytėsore Autostrada Tiranė-Durrės, km 3
www.lamthigroup.com
Aplikimet janė tė limituara; vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.