1. Standart Tirane, -KONSULENCE PER BURIME NJEREZORE

  Kompania Aurea Consulting Albania, e specializuar nė shėrbimet e saj pėr Kompanitė nė fazė Start-Up dhe ato qė duan tė konsolidojnė Departamentin e B.Nj.,
  ofron shėrbimin mė tė mirė me cmimin mė tė volitshėm.
  Nuk ėshtė e nevojshme tė ngarkoni bilancin tuaj me kostot e njė page tė pėrmuajshme.
  Aurea Consulting ėshtė partneri juaj nė momentin qė Ju do tė keni nevojė.

  Disa nga shėrbimet tona janė:

  • Ndėrtimi i Departamentit tė Burimeve Njerėzore ( politikat dhe procedurat)
  • Tė gjithė Formularėt e nevojshėm pėr mirėfunksionimin e Departamentit
  • Kontrata pune tė tė gjithė tipologjive
  • Rekrutim, trajnim dhe konsulta tė vazhdueshme tė Stafit tuaj
  • Aplikim dhe udhėzime praktike pėr Programet Kompjuterike qė pėrdoren nga Departamenti i B.Nj.
  • Auditim tė Departamentit tė B.Nj. dhe udhėzime praktike nė pėrmirėsimin e punės
  • Aplikim tė procedurave tė marrjes nė punė dhe tė largimit nga puna tė punonjėsve
  • Udhėzime pėr mirėmbajtjen e rregullt tė gjithė dokumentacionit qė kėrkohet nga Zyra e Punės


  Pėr tė arritur suksesin qė dėshironi nė biznes, ne jemi kėtu pėr ju! Cilėsia dhe korrektesa janė garancia jonė.
  Na kontaktoni, qoftė edhe pėr njė konsultė miqėsore.


  Email: info@AureaConsultingAlbania.com

  Cel. 0692072406

  Ju mirėpresim.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Aurea jpeg.jpg
S: 118
Madhesia: 14.8 KB