Lamthi Group
,ėshtė njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės, teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave Italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.
Shpall pozicion vakant pune Agjent Shitjesh nė terren me orar tė plotė.

Kriteret e kėrkuara:

· Tė ketė minimumi 1 vit eksperiencė pune nė kėtė pozicion.
· Mosha e preferuar 25-35 vjeē.
· Leje drejtimi Klasi B.


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto, duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni,
· nė adresėn: info@lamthi.com
· numėr kontakti: +355683988216; +355673099999
www.lamthigroup.al

Adresa: Autostrada Tiranė-Durrės, Rruga dytėsore, km 3
Aplikimet janė tė limituara, vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.