devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, Apt for Rent 1+1 5th floor, 155 m² (Perballe me 7 Xhuxhat tek Ura Rr Elbasanit)

  The apartment is located in the heart of Tirana, where you can be for a short time walking in areas like Block, the Faxculty of Tirana, the Artificial Lake, the Qemal Stafa Stadium, Pazari i Ri, the Parliament of Tirana, Toptani Shopping Center, Europian Shopping Center, Coin etc.Specifications of the Apt, 91m Housing and Veranda 64m, 5th floor of a 11 floor new bulding, Apartment size consists of 1 bedroom and bathroom- 1 Living roomSpacious, 2 corridors and 1 toilet, and a Really Relaxing Greeny Veranda.Apartamenti ndodhet ne zemer te tiranes prane Etc, ku mund te shkosh ne kembe ne zona si Blloku, Fakulteti i Tiranes, Liqeni Artificial, Stadiumi Qemal Stafa,Pazari Ri,Parlamenti i Tiranes, Bashki,Qendra tregtare Etc, Coin, Toptani.Specifikat e Apt-Ndertim i ri 91m Banim 64m Verand, kati i 5 i nje godine 11 kateshe, Siperfaqja e banimit perbehet nga 1-dhome gjumi e bollshme- Salloni i ndenjes I bollshem, 2 koridoret dhe 1 tualet, dhe Verandi Relakues i gjelberuar me pemishte.Contact : Andi Mob : 0672000692Price: 390 € / month.Best Regards
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171025_131111.jpg
S: 395
Madhesia: 65.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: attachment-2.jpeg
S: 1654
Madhesia: 47.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-f0a9136ad2ed667b05ac55cd28a94b6a-V.jpg
S: 1637
Madhesia: 72.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171020_094924.jpg
S: 2044
Madhesia: 23.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171021_164848.jpg
S: 1310
Madhesia: 24.6 KB