Lamthi Group, ėshtė njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės, teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave Italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu, vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė reference tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politikė sociale e grupit tonė.
Shpall vendin vakant Inxhinier Elektrik me kohė tė plotė.

Kandidatėt do tė vlerėsohen nė bazė tė kritereve:

- Eksperience pune.
- Aftesi teknike.
- Njohje e gjuhės Angleze dhe italiane.
- Tė zotėroje mirė programet bazė inxhinjerike.
- I diplomuar nė Inxhinjeri Elektrike .


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotėsuese,
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni,
nė adresėn: info@lamthi.com

Adresa: Autostrada Tiranė - Durrės, Rruga Dytėsore, Km 3
Aplikimet janė tė limituara, vetėm personat e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
www.lamthigroup.al

Cel. : +355683988216; +355673099999