Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B2/1

Frekuenca: 5 Herė nė javė
Orari: 10:00 - 11:30
Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 4 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn: lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.NXITONI!!!!!