• Tirane, ofroj vend pune Menaxher Blerjesh ne Kompani Retail per Produktet Ushqimore

DIMENSION me një experience 10 vjecare të stafit të saj në Menaxhimin dhe Zhvillimin e Burimeve Njerezore, nëpermjet shërbimeve të ofruara pëcjell për tregun e punes vlerat më të mira profesionale.
Jeni individe në kerkim të karrieres tuaj apo kompani në kërkim të stafit më të mirë për ekipin tuaj, na kontaktoni për të bërë zgjedhjen e duhur. emër të një rrjeti supermarketesh të suksesshme që operon në Shqipëri, DIMENSION po kërkon të rekrutojë kandidatë në pozicionin:

MENAXHER BLERJESH NE KOMPANI RETAIL PER PRODUKTE USHQIMORE

FUNKSIONI BAZË DHE QËLLIMI I PËRGJEGJËSIVE

Bleresi planifikon, ekzekuton, koordinon dhe finalizon projektet sipas planifikimeve paraprake duke respektuar afatet kohore.

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË


  • Implementon, menaxhon dhe kontrollon politikat komerciale të kompanisë, për programin më të cilin është ngarkuar;
  • Siguron furnizimet adekuate për plotësimin e nevojave të komapanisë duke marrë në konsideratë si aspektet financiare, kualitative dhe logjistike të furnizimit, për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Menaxhon marrëdhëniet me furnitorët për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Implementon dhe menaxhon negociatat me furnitorët, për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Implementon partneritetet dhe strategjitë me furnitorët, për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Menaxhon dhe kontrollon ndryshimin e ҫmimeve nga ana e furnitorve konform kushteve për të cilat është rënë dakord në kontratë, për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Organizon procesin e porosive të mallrave qofshin ato automatike, manuale apo edhe ato që bëhen nga ana e furnitorit direkt, për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Menaxhon implementimin e kontratave me furnitorët duke përfshirë këtu si aspektet e tregtimit por edhe ato të marketingut për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Menaxhon dhe kontrollon performancën e kategorive, për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Realizon targetet për performancën e kategorive, për programin me të cilin është ngarkuar;
  • Detyra të tjera funksionale sipas natyrës dhe/ose sipas kërkesës së manaxherit të departamentit;

KUALIFIKIMET DHE AFTËSITË E KËRKUARA

Edukimi: Arsim Universitar (Menaxhim Biznesi);

Eksperiencë Pune: Eksperiencë pune 1-3 vjeçare në pozicione të ngjashme;

Aftësi:

· I ҫertifikuar sipas kërkesave profesionale të postit;
· Shkathtës të avancuara analitike, strategjike, planifikuese, organizative, mbikqyrëse dhe këshilluese;
· Shkathtësi profesionale në të shkruar dhe komunikim verbal;
· Njohje e avancuar e MS Office (Excel; Word; Outlook; Power Point);
· Aftësi për të mbajtur nivel të lartë të konfidencialiteti;
· Patent Shoferi në kategorinë “B”
Mirëpresim të gjithë kandidatet e interesuar të cilët mund të dërgojnë aplikimin e tyre (letër shoqëruese dhe CV) në adresën: rekrutime@dimensionhr.al;
-
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur nga dokumentacioni i tyre do të njoftohen për intervistë.

Afati i dorëzimeve të CV-ve është deri më 15 Maj 2017



-

JU MIRËPRESIM!


Tel. : +35542255506

Cel. : +355674647484
 


Apply WhatsApp
Back
Top